Kontakt oss

Kontaktsiden vår

Besøksadresse: Bjørgvin Montessoriskole, Storetveitvegen 86, 5072 Bergen
Postadresse: Bjørgvin Montessoriskole, Postboks 2501, Slettebakken, 5823 Bergen
Telefonnr.: 97099012 mandag – fredag kl. 9:00 – 15:00

Send epost til post@bm-skole.no

E – post adresser til de ansatte:

Astrid Størdal (rektor og montessoripedagog): astrid@bm-skole.no
Anne Margrethe Jätten Dahl (pedagog)  anne@bm-skole.no
Diana Frostad  (pedagog)     diana@bm-skole.no
Beathe Küchler (lærer)  beathe@bm-skole.no
Mie Mari Sløk Rusdal (montessoripedagog)  mie@bm-skole.no
Astrid Enger (montessoripedagog): astrid.enger@bm-skole.no
Karoline Tyborg Leversen (montessoripedagog) : karoline@bm-skole.no
Eirin Hegrenes (montessoripedagog): eirin@bm-skole.no
Birgitte Kahrs (kontor): birgitte@bm-skole.no
Katrine Higraff (pedagog): katrine@bm-skole.no
Marita Alvheim (pedagog): marita@bm-skole.no
Liuba Popa (pedagog): liuba@bm-skole.no
Rune Hopen (pedagog): rune@bm-skole.no
Rodrigo Cortez: (pedagog): rodrigo@bm-skole.no

Du kan også sende oss en melding ved å fylle ut skjemaet under.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s