Kontakt oss

Kontaktsiden vår

Besøksadresse: Bjørgvin Montessoriskole, Storetveitvegen 86, 5072 Bergen
Postadresse: Bjørgvin Montessoriskole, Postboks 2501, Tveitevannet, 5823 Bergen
Telefon: 970 99 012 mandag – fredag kl. 9:00 – 15:00

Send epost til post@bm-skole.no

E – post adresser til de ansatte:

Astrid Størdal (rektor og montessoripedagog): astrid@bm-skole.no 

Birgitte Kahrs (administrasjon): birgitte@bm-skole.no

Astrid Enger (montessoripedagog): astrid.enger@bm-skole.no

Mie Mari Sløk Rusdal (montessoripedagog): mie@bm-skole.no

Marita Alvheim (montessoripedagog): marita@bm-skole.no

Liuba Popa (montessoripedagog): liuba@bm-skole.no

Liene Kenina (montessoripedagog): liene@bm-skole.no

Eirin Hegrenes (montessoripedagog): eirin@bm-skole.no

Karoline Tyborg Leversen (montessoripedagog): karoline@bm-skole.no

Diana Frostad  (montessoripedagog): diana@bm-skole.no

Anne Margrethe Jätten Dahl (pedagog): anne@bm-skole.no

Katrine Higraff (pedagog): katrine@bm-skole.no

Rodrigo Cortez: (pedagog): rodrigo@bm-skole.no

Beathe Küchler (lærer): beathe@bm-skole.no

Jorid Flisram Skare (SFO leder): jorid@bm-skole.no

Therese Rosenlund (SFO): therese@bm-skole.no

 

Du kan også sende oss en melding ved å fylle ut skjemaet under.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s